Olan aşkı güçlendirme büyüsü

Aşık olduğunuz kişiyi size tekrar aşık etmek için etkilidir. Bu büyüyü zaten aralarında aşk olan kişiler yapması lazım. Bu büyü sayesinde olan aşk daha da kuvvetlenecek ve sonsuz olacaktır. Oldukça etkili bir büyüdür.
Eskiden beri sahip olduğunuz ancak uzun bir süredir kullanmadığınız Tarot destesi ya da daha önce hiç kullanılmamış ve sırf büyü amacı ile satın alınmış yeni bir tarot destesi kullanılarak yapılan tarot büyüsü ile aşık olduğunuz insanı tekrar baştan çıkarabilir veya aranızdaki aşkın kuvvetlenmesini sağlayabilirsiniz.
Bu kriterleri taşıyan bir tarot destesi dışında pembe veya kırmızı renkte bir adet mum, gül taçyaprakları, pembe bir kıyafet ve sevgilinizle beraber yer aldığınız bir adet fotoğraf gerekmektedir.
İmparatoriçe, âşıklar, kupa kızı, kupa yedilisi, kupa ası, yıldızların yıldızı gibi aşkı, ihtirası ve saadeti temsil eden tarot kartları diğer kartlardan ayrı bir yere konulur. Daha sonra ayırdığınız bu kartlar arasından seçeceğiniz ilk kartın üstüne gül taçyapraklarından serpiştirdikten sonra biraz da mum damlatınız. Mum soğumadan seçeceğiniz ikinci bir kartı da bu kartın üzerine yapıştırınız. Bu yapışık kartları pembe bir kıyafetin üzerine koyup kıyafeti katlayarak bir kutu içinde saklayınız. Yeni ayın başlangıcı olan gecelerde kıyafeti kutusundan çıkartıp kartları da ay ışığı altına koyunuz. Ta ki büyü gerçekleşene dek… Bu büyü size zaten âşık olan insan ile aranızdaki aşkı kuvvetlendirecektir.
Ancak, âşık olduğunuz insanı kendinize çekmek için tarot falı büyüsünü yapıyorsanız, tarot kartını seçerken baştan çıkarmak istediğiniz insanı en doğru şekilde simgeleyen tarot kartını seçmeye özen gösteriniz. Bu kartı seçtikten sonra gül taçyapraklarını serpiştiriniz ve biraz da mum damlatınız. Üstüne ise ikinizin içinde yer aldığı bir fotoğrafı yapıştırınız. İlk dördünden sonraki her gecede dolunay oluşana dek istediğiniz kişi cezbolana kadar bunu tekrarlamak gerekir.
Büyünün gerçekleştiği andan itibaren ise bu kartları ateşe atıp topladıkları enerjinin kitli kalmamasını sağlamalısınız.

Büyü Yapmak İstiyorum
2 yorum “Olan aşkı güçlendirme büyüsü
  1. Selam arkadaşlar ben medyum burak hocayla dört hafta önceden tanıştık. İnsanın başına bu hayatta herşey gelebiliyor. Ben sekiz yıllık kız arkadaşımla herşey çok güzel giderken artık birşeylerin ters gitmeye başladığını anladım. Artık istemiyordum onu nedenleri bana kalsın. Neyse çok uzatmadan konuya gireyim. Burak hocamı internette buldum hakkında çok yazı okudum. Allah’ım zeval vermesin gerçekten başarılı bir insan anladım bunu. Kırk gün sonunda da bakım olcakmış işleme. Sizin sorunlarınızda inşallah çözlür. Ben Memnunum belirtmek istedim

  2. Selam ben burak beyi arkadaşım samet sayesinde tanıdım. Uzun yıllardır bu sektörde çalışmalarını sürdürmüş. Kendisi bir çok havas konusunda artık uzman olmuş ve vergi levhası olması devlet izinli çalıştığı anlamına geliyor. Yaptığı çalışmaların etkili olduğunu anlıyor insan zaten benimde hemen 14 günde olmaya başlamıştı kullanma tarifini kargo bana geldikten sonra verdi uymam gereken kuralları anlattı çok iyi hoca başarılı hoca tavsiye ediyorum burak beyi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir