Senin Yanından Ayrılmayan Kızın Senden Soğuması

Tarihçesi bilinmemekle birlikte,çok uzun zaman öncesine dayanan büyücülük tarihinde çok az bilenen ve bir o kadarda güçlü çok az büyü bulunmaktadır.
Bunlardan birisi islamiyet tarihinde uygulanmış ve anadoluda da nadir de olsa uygulanan bir soğutma büyüsü olan Yıldız Büyüsüdür.

Yıldız büyüsünün yapılışı diğer büyülere nazaran biraz farklıdır.Bu büyü karşı tarafa birşeyler yapmak,içirmek veya sürmekten ziyada bu büyüyü kendinize yapmanız gerekmektedir.
Bu büyünün yapma vakti yeni önemlidir.Bu büyüyü yapmak için en iyi vakit akşam ezanı öncesidir.Ancak tüm karışımlar kesinlikle akşam ezanı öncesinde gökyüzünde yıldızlar belirmeden önce bitirilmelidir.

Bir cam kap alınarak içine gül suyu,misk ve safran mürekkep dökülür.Bunlar karıştırılarak bu karışım le Ayetel Kürsi Duası yazılır.Dua yazıldıktan sonra da soğuması istenilen kişinin adı yazılır.
Gece olduğunda Bu kap yıldız ışığı altına bırakılır.Sabah olduğunda bu kabın içine hafifçe gül suyu dökülerek yavaş bir şekilde ovalanarak bu yazılar silinir.Hemen sonrasında aç karnına bu kabın içindeki su içilir.

Aynı dua ve isim tekrar yazılarak yine aynı işlem 2 kez daha yapılır.Yani toplamda 3 gün boyunca hergün bir kez yapılır.
3 gün boyunca bu işlemleri yaptıktan sonra karşı taraf sevdiği uğruna ölümü bile göze alsa bu büyü karşısında yapabilecek hiçbirşeyi kalmayacaktır.
Sevdiğini artık bir düşmanı gibi görüp ondan tamamen soğuyacak hatta nefret bile edecektir.

Büyü Yapmak İstiyorum
1 yorum “Senin Yanından Ayrılmayan Kızın Senden Soğuması
  1. Ben eşimi kendime bağlamak için celb yaptırdım burak hocaya 30. günündeyim ve şuan eşimle aram çok iyi bana karşı tavırları da eskisi gibi değil çok iyi davranıyo ama bırakmamak gerekiyomuş 90. güne tamamlamayı bekliyorum . Çok şükür şuan halimizden çok memnunuz. Burak hocamdan Allah razı olsun hep cevap veriyor aradığımda açıyorum iyi ki tanıdım ve çalıştım zaten rusatlı bir medyum 2008 den beri benim için en önemli nokta da buydu zaten güvenerek şüphe etmeden başladım çalışmaya bu şekilde.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir