Sevdiğimin fotoğrafı ile büyü yaptırdım

Uzaktan sevdiğin biri vardı ve ben onunla birlikte olmak için pek çok yol denedim fakat bir türlü kendisi ile aramda arkadaşlıktan öteye bir şey gelişmedi. Onu gerçekten çok seviyordum ve bir türlü onsuz yaşamayı kabul edemiyordum. Ne yapacağımı bilemez haldeyken medyum Burak Beyin ismini duydum. Bir arkadaşım kendisine daha önce gidip fotoğrafla büyü yaptırdığını söylemişti. Ben de belki bana da yardımcı olur diye düşünerek arkadaşımdan kendisinin telefon numarasını alıp hemen aradım.
Sevdiğimle beraberim
Konuşurken bile çok iyi biri olduğunu hemen fark ettim eminim siz de aradığınız da benim bu sözlerim aklınıza gelecektir. Fotoğrafla büyü yaptırmak için kendisinin yanına giderken sevdiğim kişinin fotoğrafını da yanıma aldım. Aslında kalbimin bir tarafı bu işi yapabileceğini düşünüyor da ama bir taraftan da yılların verdiği hayal kırıklığı nedeniyle sanki Yine her şey ters gidecekmiş gibi geliyordu.
Her şey harika oldu
Açıkçası bugün o günleri anımsadığım zaman o endişelerimi ne kadar yersiz olduğunu bir kez daha anlıyorum çünkü medyum Burak sayesinde hayatım komple değişti ve sevdiğim insanla şu anda birlikteyim. Fotoğrafla büyü yaptırılıyor mu diye merak edenleri olursa benim gibi bir durum yaşıyorlarsa şayet diye ben de buraya bu yorumu bırakıyorum ki siz de kendisini mutlaka telefon numarasından arayarak görüşün. Kesinlikle pişman olmazsınız aksine sevdiğiniz insana kısa süre içinde kavuşabilirsiniz. Resmi numarası: 0553 371 89 94

Büyü Yapmak İstiyorum
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir