Sevdiğine Kavuş Büyüsü

Bu büyü sayesinde sevdiğinizden eğer uzakta iseniz kısa sürede onun sevgisine sahip olacak ve o kişi size olan sevgisine dayanamayığpp dönecektir.

Bir erkek yada bire kadın seni istemezse, senin aşkına karşı katı davranıp sana karşılık vermezse, aşık olmasını istediğiniz kişiden bir kaç tel elde edilir. Bu saçlar birleştirilir ve bir sicim şekline sokulur. Bu işlem balmumu ile yapılır. Sonra aşık etmek isteyen kişinin saçından bir kaç tel alınır ve saçlar diğer saçlara sarılır. Bu saçlar küçük bir yumak yapılıp balmumuna batırılır. Yedi gün beklenir. Yedi gün sonunda aşık edilmek istenen kişinin evinin etrafında gün doğmadan tur atılır. Tur tamamlandığında erkeğin kapısının eşiğinin altına bu yapılan yumak koyulup iyice bastırılır. Erkek onun üzerinden yedi kez geçince gönlünü kıza kaptırır. bu büyünün bozulması için evin yanması gerekir.

Büyü Yapmak İstiyorum
2 yorum “Sevdiğine Kavuş Büyüsü
  1. Afyon merkezden ben Rima Altıparmak. Mrb paylaşım harbiden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 11-01-2018 02:43:41

  2. Merhaba arkadaşlar çok düşündüm yorumları okudum hatta 2 ay boyunca Burak bey e yazdım nasıl olur olur mu diye..sonra yaptırmaya karar verdim başka şansım yoktu.sevdiğim adam bi anda eski sevgilisine döndü. ve ben yemez içmez gezmez oldum aşırı kilo verdim.sanki kara sevdaya tutuldum.unutmaya hiç çalışmadım onu untmak istemiyordum zaten hergün gördüğüm biri olduğu için de mümkün değildi unutmak.her an ağlıyor kahroluyordum.sonra arada konuşmaya görüşmeye başladık.kıza verdiği sözler olduğunu bana aşık olduğunu ama ondan asla ayrılmayacağını söyledi.nasıl olabilir? daha çok kahroldum sevdiğim adam da beni seviyor ama birlikte olamaıyoruz.bana çok dengesiz davranıyordu bi iyi bi kötü.sonra bi kaç köy hocasına gittim diğer kızın büyü yaptığını söylediler.sonra Burak beye de yazdım temizleyebilceğini söyledi ve işleme başladık.his olarak sorarsanız eskisi kadar karamsar değilim. şimdi sonuca gelceğim çok fayda gördüm evet 2 nci okumadan sonra ilk başladı harmura celbinin bu kadar etkili olacağını düşündüm biliyorsun baya araştırdım ama bende böylesine tesir etmesi gerçekten çok mutlu etti beni. çok sağolun hocam ne diyim Allah razı olsun…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir