Sevdiğinle Ateşli Aşk Yaşama Büyüsü

Eşlerden birisi diğerine soğuk davranıyor ve huzursuzluk yapıyorsa yedi adet nohut al.Her bir nohuta birer defa vakıa suresini oku ve huzursuzluk yapan, soğuk davranan eşe verip yedir.Yedirmek mümkün olmuyorsa her okuduğun nohutu bir biri ardınca ateşe atıp yak.Soğukluk kalkar ve yerini ateşli aşka bırakır.

Büyü Yapmak İstiyorum
3 yorum “Sevdiğinle Ateşli Aşk Yaşama Büyüsü
  1. Selamün aleyküm arkadaşlar ben yaptırdım burak hocamıza elime daha yeni geçti ama tutacağına inanıyorum çünkü daha önce hocamıza bereket için kısmet açma celbi yaptırmıştım ve tuttu çok şükür ona güvenerek yaptırdım aten o yüzden bende güvende sıkıntı yok burak hoca uzakta olanlara kargo şeklinde yardımcı oluyor işinin üstadı iyi bir medyumdur tavsiye ediyorum pişman olmazsınız..

  2. Selam arkadaşlar ben medyum burak hocayla dört hafta önceden tanıştık. İnsanın başına bu hayatta herşey gelebiliyor. Ben sekiz yıllık kız arkadaşımla herşey çok güzel giderken artık birşeylerin ters gitmeye başladığını anladım. Artık istemiyordum onu nedenleri bana kalsın. Neyse çok uzatmadan konuya gireyim. Burak hocamı internette buldum hakkında çok yazı okudum. Allah’ım zeval vermesin gerçekten başarılı bir insan anladım bunu. Kırk gün sonunda da bakım olcakmış işleme. Sizin sorunlarınızda inşallah çözlür. Ben Memnunum belirtmek istedim

  3. Edirne merkezden ben BALKIN. selam arkadaşlar web sitesi inan ki hayran edici, tebrikler 03-02-2018 00:24:10

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir