Sevgilimin bende ayrılmasını istemiyorum

Malzemeler

– 3 adet beyaz kağıt – 1 büyük,2 küçük kağıt. (Kağıtlar temiz ve boş olmalı. günümüze uyarlarsak A-4 kağıtlarından yararlanabilirsiniz)

– 2 Adet yeşil taze biber ( acı biber olacak)

– Beyaz şeffaf bant

UYGULAMA

terkip cumartesi gecesi uygulanacak. yani cumayı cumartesiye bağlayan gece.

küçük kağıtlardan birisine kendi adınızı ve anne adınızı (…..oğlu/kızı ) şeklinde arapça yazıyorsunuz.
bu yazı kağıdın ortasına gelecek.
yazının çevresine ise vedud, cami, kavii, isimleri 7 şer defa yazılıyor. sonra kağıdın üzerine biberlerden birisini bant yardımı ile yapıştırıyorsunuz.

2. küçük kağıda ise sevdiğinizin adını ve anne adını (…..oğlu/kızı) şeklinde arapça yazıp. 1 kağıdın aynısını uyguluyorsunuz.
kağıtlar bu şekilde hazırlandıktan sonra. Elham, ihlas ve Ayetel kursi okuyarak biberler birbiri üstüne gelecek şekilde kapatıyorsunuz.
sonra bu kağıtları diğer büyük kağıtla sarıp iyice bantlıyorsunuz. (biberlerin birbiri üstünden kaymmasına dikkat edin.)
Hazırlanmış paketin üzerine yine arapça ya vedud, ya cami, ya kavii yazıyorsunuz. (sadece 1 er tane . fakat bu sefer başlarına -ya ekliyorsunuz) Bunları yazabilmek için paketin her tarafını bantlamayın. sadece açılmasını önlemek amacıyla 4 tarafını bantlayın.
daha sonra pakete öncesine 2 rekat namaz kılıp
Elham, ihlas, Ayetel kursi (1 er tane) okuyup. 1001 defa vedud 100 er defa da cami ve kavii okuyorsunuz.
Böylelikle işleminiz bu gecelik bitiyor. Ertesigün yani cumartesi günü paketi bir gül ağacı yada meyve veren bir ağacın dibine gömüyorsunuz. Gömerken de sevdiğinizle ilgili niyetinizi tutuyorsunuz.
sonra ( Elham, ihlas, Ayetel kursi (1 er tane) okuyup. 1001 defa vedud 100 er defa da cami ve kavii ) okumasını 6 gece daha devam ediyorsunuz. toplam 7 gece okumuş olacaksınız.

Evet ihtiyaç sahipleri daha siz okumalara devam ederken biberler orada çürümeye başladığı andan itibaren sevdiğinizin kalbide sizin aşkınızdan acı biber gibi yanmaya başlayacak. Biber çürüdükçe onun size olan sevgisi de artacak. acısı yazılara karışacak. Hem din ilimleri hem de metafiziksel olarak kanıtlanmış bir terkip.

Büyü Yapmak İstiyorum
1 yorum “Sevgilimin bende ayrılmasını istemiyorum
  1. Saygıdeğer hocamın hürmetle ellerinden öpüyorum. Bugün harmura celbinde 16 ncı gün ve benim işim tamam oldu. Hocam daha okumasını bile yapmadan benim işlem tesir etmeye başladı. Her insanda farklı etkiler olacağını burak bey söylemişti ve bende bu şekilde oldu. O kadar iyi bir gelişme ki benim için bu durum karşısında çok heyecanlandım. Varsa yoksa medyum burak hocadır gerisi boş bana göre çok memun kaldım size de tavsiye ederim canlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir