Sevgiliye güzel görünmek için etkili büyü

Bu büyü sayesinde o kadar güzel görüneceksiniz ki başkalarının gözüne gül gibi güzel görüneceksinizdir. Güller kadar güzel olmak sizin kısametinizin açılmasını sağlayacaktır.
Iyice açilmis gülün çiçeginden yedi yaprak koparilip, büyü yaptiracak olanin adi söylenerek yedi kez üflenir. Bu arada bir de elhamdulillahirrabbilalemin çekilir. Gül yapraklari daire seklinde dizilip üç gün birakilir. Her gece bir kez sübhane marifetihi deyip yapraklara üflenir. Üç gün bittikten sonra kurumaya yüz tutan bu çiçek yapraklarinin üzerine bir is mürekkebi ya da sulandirilmis toprak boyasi damlatilirken yine büyü yaptiranin adi söylenir. Elhamdülillah ya Allah denir. Yapraklar üst üste konup bastirilir, yedi kat musambaya sarilip, üzerlerine kirkbir kez Leyl (Leyl, Kur’anin 92. suresidir. Perdesini çeken gece adina, isildayan gün adina, erkegi disiyi yaradan adina diye baslar.) suersi okunup üflenir, sonra bu musamba da üç kat yesil yamaya sarilip dikilir. Üzerine yedi dikis vurulur. Büyüyü yaptiran yikanir, kokular sürünür, bu muskayi yataginin altina gizler. Bu muska yatagin altinda bulundugu sürece, büyüyü yaptiran baskalarinin gözüne gül gibi güzel görünürmüs.

Büyü Yapmak İstiyorum
1 yorum “Sevgiliye güzel görünmek için etkili büyü
  1. Selamün aleyküm arkadaşlar ben yaptırdım burak hocamıza elime daha yeni geçti ama tutacağına inanıyorum çünkü daha önce hocamıza bereket için kısmet açma celbi yaptırmıştım ve tuttu çok şükür ona güvenerek yaptırdım aten o yüzden bende güvende sıkıntı yok burak hoca uzakta olanlara kargo şeklinde yardımcı oluyor işinin üstadı iyi bir medyumdur tavsiye ediyorum pişman olmazsınız..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir