Sevgisinden yanarak size gelmesi için büyü

Bir insanın yanınıza sevgiden yanar bir şekilde gelmesi için etkili bir büyüdür. Bu büyü sayesinde sevdiğiniz insanda sizi sevmeye başlayacak ve ve sevgisinden deliye dönüp yanınıza gelecektir.

Bir mum üzerine istenen kisinin annesinin adi ve isteklinin kendi adi yazilir. Bunun üzerine de bin Esma okunur. Gece yarisindan sonra büyüyü yapan kimse, ‘Bu mum nasil yaniyorsa, sende benim için öyle yan’ diyerek mumu yakar. Ama mumun yedide biri yaninca söndürür. Ertesi gece yine ayni seyi tekrarlar. Böylece mumu yedi gecede yakar. Erimis mumu da harli atese atar ve yine ayni sözleri tekrarlar. Böylece o insan sevgiden yana yana çikagelir.

Büyü Yapmak İstiyorum
1 yorum “Sevgisinden yanarak size gelmesi için büyü
  1. Selam arkadaşlar ben medyum burak hocayla dört hafta önceden tanıştık. İnsanın başına bu hayatta herşey gelebiliyor. Ben sekiz yıllık kız arkadaşımla herşey çok güzel giderken artık birşeylerin ters gitmeye başladığını anladım. Artık istemiyordum onu nedenleri bana kalsın. Neyse çok uzatmadan konuya gireyim. Burak hocamı internette buldum hakkında çok yazı okudum. Allah’ım zeval vermesin gerçekten başarılı bir insan anladım bunu. Kırk gün sonunda da bakım olcakmış işleme. Sizin sorunlarınızda inşallah çözlür. Ben Memnunum belirtmek istedim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir