Sinirli ve Geçimsiz Biriydim

Bazen bir şeyleri kendine itiraf etmek çok zordur. Ben de öz eleştiri konusunda biraz yetersiz biriydim ve açıkçası insanlarla empati kurmak ilgimi de çekmiyordu. Bencildim ve ne yazık ki hem sinirli, hem de geçimsiz biriydim. Etrafımdaki herkesle kavgalıydım ve bu yüzden bir tek arkadaşım bile kalmamıştı. Komşularım, akrabalarım, hatta ailemle bile kavgalıydım ve çoğu zaman bu küslükler uzun sürüyordu. Hatalı genellikle ben oluyordum ama hatamı asla kabul etmiyor, sürekli karşı tarafı suçluyordum. Bu durumla bir gün yüzleşmem gerektiğini biliyordum. Artık etrafımda kimse kalmayınca bu sorunu çözmeye karar verdim.
İnsanlarla İyi Geçinmek İstiyordum
Artık ben de diğer insanlar gibi daha sakin, huzurlu bir hayata sahip olmak, arkadaşlarımla, ailemle iyi geçinmek istiyordum. Tek başıma başarabilmeme imkan yoktu çünkü gerçekten de denemelerim hep sonuçsuz kalıyordu. Ben de medyum Burak beye giderek insanlarla iyi geçinmek için dua konusunda bilgi aldım ve bana yardım etti. O günden sonra inanın bana eski benden eser kalmadı. Pamuk oldum çıktım. İnsanlar hala benim nasıl böyle yumuşak, iyi huylu birine dönüştüğümü anlayamıyorlar.
Artık Arkadaşlarımla Görüşebiliyorum
O gün sonrasında arkadaşlarımla da aram düzeldi. Kimseyle bir kez bile kavga etmedim. Daha anlayışlı biri haline geldim. İnanın bana üstümden resmen bir yük kalktı. Medyum Burak sayesinde ailemle aram düzeldi. Siz de aramak isterseniz bu numarayı çevirin: 0553 371 89 94

Büyü Yapmak İstiyorum
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir