Sözümü Dinlemeyen Bir Oğlum Vardı

İsmini vermek istemiyorum ama Türkiye’nin en saygın firmalarından birinin sahibiyim. Eşim ve ben, tek oğlumuza bu önemli firmayı bırakacağımız için tek idealimiz onun da bizimle beraber çalışması ve tabi ki bu işi büyütecek hale gelmesiydi. Ancak biz ne yaparsak yapalım onun çalışmaya hiç niyeti yoktu. İşe bile gelmiyordu nerdeyse ve biz ne kadar konuşsak da söz dinlemiyordu. Tek bildiği para harcamak, boş vakit geçirmek ve saçma sapan arkadaşlıkları ile günlerini tüketmekti. Bu durumun böyle düzelmeyeceğine kanaat getirdiğim oğluma söz dinletme büyüsü yaptırdım.
Burak Beye Çok Teşekkür Ederim
Çalışanlarımdan birine bu konuyu araştırmasını ve ağzını sıkı tutmasını söyledim. Kendisine çok güvenirim. O da sağ olsun bana medyum Burak beyin ismini verdi. Bu kişinin en iyisi olduğunu iletti ve ben de hemen 0553 371 89 94 numarasını arayarak görüştüm. Tabi ki çalışanımın dediklerinin doğru olduğuna inanıyordum. Neticede hiç yanılmadım çünkü her şey dediği gibi çıktı. Burak bey sorunumu kökten çözdü.
Oğlum Şirketin Başına Geçti
Bu olaydan yaklaşık 3 ay sonra her şey olmasını istediğimiz hale geldi. Bizim oğlan artık işe düzenli gelen ve yönetimle bizzat ilgilenen biri oldu. Hatta işlerin başına o geçti diyebilirim. İnanılmaz bir şekilde sözümü dinliyor. En ufak konuda bile bizim fikrimizi soruyor ve bize danışmadan adım bile atmıyor.

Büyü Yapmak İstiyorum
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir