Terk eden sevgiliyi unutmak için büyü

Bir kimse sevdiği bir kimseyi elde etmek için, onu sevdiğinden ayırmaya, sevgilisini unutturmaya çalışır. Sevip sevilmeyen, başkasını seven bir kimseyi kendine çekmenin iki yolu vardır. Biri sevilen kimseye sevdiğini unutturmaktır. İki durum da, iş, sevip de sevilmeyen kimseye düşer.
Seven kimse, sevgilisinin başkasını sevdiğini, bundan dolayı kendisine yüzvermediğini görürse cinciye gider, durumunu anlatır. Cinci ikisinin de yıldızına, burcuna bakar, cinleri çağırır. Bu cinler iki türlüdür. Kimi ara bozucu, kimi iyilik edici türdendir. İyilik cinleri, cinci tarafından, kendisini seven erkeğe bağlamakla görevlendirilir. Kötülük cinleri de onu, sevdiği erkekten soğutmayı üzerlerine alırlar. Cinci yan yana iki daire çizer. Birinin ortasına erkeğin, ötekininkine kızın adını yazar. İki dairenin ortasından bir çizgi çekerek adları birleştirir. Kızın adının yazıldığı dairenin biraz uzağına bir daire daha çizer, onun ortasına da kızın sevdiği erkeğin adını yazar. O dairenin ortasından kızın adının yazıldığı dairenin ortasına bir çizgi uzatır. Çizginin uçlarına birer ayrılık belirtisi olan ‘’<’’ işaretini koyar. Bu işaretler birbirinde karşıt biçimde çizildiğinden iki sevgili arasındaki ayrılığı gösterir. Yan yana duran iki dairenin içine, adların çevresine yedişer ‘’v’’ harfi yazar. Bu harf Arapça kavuşma anlamına gelen ‘’vasl’’ sözünün baş harfi olan vav’dır. Biraz uzakta duran dairenin içindeki erkeğin adının çevresine de yedi ‘’f’’ harfi yazar. Bu da Arapça ayrılık anlamını içeren ‘’firak’’ sözünün baş harfidir. Cinci bunları yazdıktan sonrai kırk bir kez elfirak söyleyip yan yana duran dairelere üfler. Üç rekat tövbe namazı kılar. Tanrıya yakarır, sonra cin suresini okur, çevresine üfler. Kağıdı dokuza katlayıp bir dörtgem biçimine sokar. Yedi kat muşambaya, muşambayı üç kat siyah beze sarar, yirmi sekiz dikişle diker. Her dikişte el firak ya cin el vasl ya cin deyip muskaya üfler. Muska, bittikten sonra, cinciye başvurana verilir. Bir kimse, muskayı bir gece, yatsıdan sonra, kızın sevdiği erkeğin geçitği yere yada evin kapısının üztüne gizler. Kız da üzeirnden yedi kez geçince oradan da alıp kendi evinin giriş kapısının üstüne koyar, yedi kez geçince oradan da alır herkesin geçtiği bir yere saklar. En geç kırk gün içinde dileği yerine gelir. İstenen sonuca varılınca muska konulduğu son yerden alınıri bir Cuma gecesi yatsıdan sonra üç rekat tövbe namazı kılınıp yakılır.

Büyü Yapmak İstiyorum
2 yorum “Terk eden sevgiliyi unutmak için büyü
  1. Merhaba arkadaşlar çok düşündüm yorumları okudum hatta 2 ay boyunca Burak bey e yazdım nasıl olur olur mu diye..sonra yaptırmaya karar verdim başka şansım yoktu.sevdiğim adam bi anda eski sevgilisine döndü. ve ben yemez içmez gezmez oldum aşırı kilo verdim.sanki kara sevdaya tutuldum.unutmaya hiç çalışmadım onu untmak istemiyordum zaten hergün gördüğüm biri olduğu için de mümkün değildi unutmak.her an ağlıyor kahroluyordum.sonra arada konuşmaya görüşmeye başladık.kıza verdiği sözler olduğunu bana aşık olduğunu ama ondan asla ayrılmayacağını söyledi.nasıl olabilir? daha çok kahroldum sevdiğim adam da beni seviyor ama birlikte olamaıyoruz.bana çok dengesiz davranıyordu bi iyi bi kötü.sonra bi kaç köy hocasına gittim diğer kızın büyü yaptığını söylediler.sonra Burak beye de yazdım temizleyebilceğini söyledi ve işleme başladık.his olarak sorarsanız eskisi kadar karamsar değilim. şimdi sonuca gelceğim çok fayda gördüm evet 2 nci okumadan sonra ilk başladı harmura celbinin bu kadar etkili olacağını düşündüm biliyorsun baya araştırdım ama bende böylesine tesir etmesi gerçekten çok mutlu etti beni. çok sağolun hocam ne diyim Allah razı olsun…

  2. Benim de kocam aniden boşanmak istediğini söyledi annesi ve abisi büyük etken oldu bu konuda bana dönmesi için herşeyi yaptım ona durumu düzelmesi için babamdan büyük miktarda nakit para aldım sırf yüzü gülsün huzuru yerine gelsin diye gene boşanmaya kalktı bu yaptığından dolayı çok sinirlendim içim içimi yedi ona bunu ödetememek yaktı beni Burak hocanın harmura aşk celbini yaptırdım ve hatta gerçekten tutması için yanında da aşk ve bağlama vekfini yaptık inanılır gibi değil tuttu bana köpek gibi aşık olmasını istedim sırf ondan intikam almak için şimdi ise yaptıklarını ödetiyorum ona kimse yargılamasın sakın beni !! çünkü ne çektiğimi ben bilirim ve bu hocayada gerçekten sonuna kadar güvenebilirsiniz helal olsun verdiğim parada sana Burak bey! İyi günler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir