Üstümdeki Büyüyü Bozdurdum

Biz küçük bir ilde yaşıyoruz ve aynı zamanda mahallemiz de oldukça tutucudur. Haliyle burada yaşayan kişiler de ne yazık ki çok açık görüşlü değillerdir. Ben de mahallemden tanıdık birinin oğlu ile evlenmiş biri olarak bu ortamdan epey sıkılıyordum ama son zamanlarda bu durum daha da artmıştı. Sürekli kendimi dışarı atmak istiyordum. Nefes almakta zorlanıyordum. Eşimin bana dokunmasını, hatta konuşmasını bile istemiyordum. Her şeyden soğumuştum ve her şeye gıcıktım. Bildiğiniz negatif bir insan oldum çıktım. Sonradan anladım ki üstümde büyü varmış.
Büyüleri Tek Tek Çözdü
Annem bu durumdan şüphelendi ve benim bir medyumla görüşmemi önerdi. Ben de medyum Burak beyle görüştüm. Kendisini tanıyan bir akrabamız vardı, o önermişti. Bende büyü olduğunu söyledi ki hiç şaşırmadık. Hemen büyü bozma ile ilgili ne yapabileceğini sordum. Kendisi bana bu büyüyü bozacak şeyler verdi ve dediklerini de harfiyen yerine getirmemi istedi. Hepsini tek tek yaptık ve çok geçmeden ben rahata ermeye başladım.
Artık Kafam Rahat
Bu olaydan sonra içimdeki sıkıntılar gitti, rahatladım ve ferahladım. Eşimle aram da düzeldi. Kimin bana büyü yaptırdığını bilmiyorum ama çok şükür ki medyum Burak bey bu büyüleri tek tek çözdü ve ben de artık rahata erdim. Belki siz de bazı sorunlar yaşıyor ama ne olduğunu bilmiyorsunuzdur. Bu gibi durumlarda 0553 371 89 94’ü arayabilirsiniz.

Büyü Yapmak İstiyorum
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir