Üvey Annemiz Çok Kötü Davranıyordu

Babamın 2.evliliğiydi bizi yanına almıştı almasına fakat neler çektiğimizi de hiç bilememişti çünkü söylemekten ve belli etmekten çok korkuyorduk. Üvey anne öyle kötü kalpli bir kadındı ki babam işten gelmeden bize zulüm ediyor sonra da söylerseniz diye başlayan tehditleriyle aklımızı alıyordu. Yaz tatilinde annemin yanına gitmeden muska yaptırmaya karar verdik ve kardeşimle bir araştırma içine koyulduk.
İki Kardeş Çaresini Bulduk Ve Hocamıza Gittik
Hocamızın yanına 0532 367 13 25 nolu telefondan randevu alarak koşarak gittik ve tatil başlamadan tam da planladığımız gibi muska aldık ve onu babamların yatak odasına bıraktık. Biz annemizle olduğumuz için neler olduğunu pek anlayamıyorduk ta ki bir akşam kapı çalana kadar. Babam elinde çantası ile karşımızdaydı ve üvey annemize laflar saydırarak içeri girmeyi teklif ediyordu annemiz evlenmediği için evine buyur etti. Birkaç gün böyle yaşadıkça kardeşim ve benim ne kadar mutlu olduğumuza şahit oldular haliyle yakınlaşmaya da başladılar.
Eski Aile Hayatımız Sadece Hayallerimizde Sanıyorduk
Olaylar beklediğimizden de iyiye gidiyordu her şeyin bir sebebi oluyormuş demek bu sayede ikisini yan yana getirdik ve hatalarını fark etmelerini sağladık o kadından da kurtulmuş olduk. Muska sayesinde bir taşla iki kuş vurmanın sevinciyle o tatil unutamayacağımız şekilde geçti şimdi eskisi gibi bir aradayız ve çok mutluyuz.

Büyü Yapmak İstiyorum
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir