Uykuda Güldürme Büyüsü Yapmak İstiyorum

Uyuyan birisini kah kaha ile guldurmek istermisiniz?oyle isi arabi ayin sonuncu gunu gunes dogarken bu tilsimi kirmizi horoz kani ile bir yesil atlas uzerine arapca yaz sonra sidir yapragi ve luban ile buhurla sonra muska haline getir ve hangi uykuda olan kisinin yastigin altina koysan kah kaha ile guler sanki delirmis bu adam diyeceksiniz tilsim sudur ye ha vav nun mim kef kaf fe gayn ayn zo to dod sod shin sin ze re zal dal xa ha cim se te be elif yaz altina 987654321yaz tilsim tamamdir.

Yazar: Büyü Yapmak İstiyorum

2 yorum “Uykuda Güldürme Büyüsü Yapmak İstiyorum

  1. Saygıdeğer hocamın hürmetle ellerinden öpüyorum. Bugün harmura celbinde 16 ncı gün ve benim işim tamam oldu. Hocam daha okumasını bile yapmadan benim işlem tesir etmeye başladı. Her insanda farklı etkiler olacağını burak bey söylemişti ve bende bu şekilde oldu. O kadar iyi bir gelişme ki benim için bu durum karşısında çok heyecanlandım. Varsa yoksa medyum burak hocadır gerisi boş bana göre çok memun kaldım size de tavsiye ederim canlar.

  2. Ben İyiki sizi bulmuşum hocam iyi ki de tanışmışız şuanda hiç kimse beni bu kadar mutlu edemezdi veli geri geldi hocam allah sizden razı olsun ne diyim çok mutluyum allah bin kere razı olsun burak hocamın celbleri çok etkiliarkadaşlar ve kısa zamanda etki ediyor benim oldu deneyin pişman olmayacaksınız unutmayın işlem adı harmura aşk celbidir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir