Yumurta büyüsü ile kendime aşık ettim

Birini kendine aşık etmek istiyordum ama bu konuda arkadaşımın önerdiği yumurta büyüsü çok işe yarayacak diye düşünüyordum. Birazcık kendim araştırmaya karar verdim çünkü bu konuda birilerine bir şey söylemeye biraz çekiniyordum. İnternette yorumlara baktım. Açıkçası bir sürü yorum gördüm ve bir sürü açıklama vardı. Ancak çok ilginç bilgilere de rastladım örneğin bu büyüyü yaptırdığım takdirde birisi bana hem aşık hem de düşman olabiliyordu. Bunu okuduğum zaman çok endişelendim ve biraz da korktum diyebilirim.

Dikkat etmek gereken bir büyü
Doğru şekilde tesir etmesini istediğim için yumurta büyüsü hakkında öncelikle bu işi bilen birine danışmak istedim. Arkadaşımla beraber internetteki yorumları okurken en çok medyum Burak Bey hakkında iyi yorumlar bulduk ve biz de onu aramaya karar verdik. Kendisini resmi numarası olan 0553 371 89 94 doğrudan açıldığı için çok şanslıydım hemen konuşabildim. Amacımız sadece sevdiğim kişinin bana aşık olması olduğunu söyledim aksi halde düşman kazanmak gibi bir niyetim yoktu. Birazcık tedirgin olduğunu da söyledim.
Etkisini kısa sürede gördüm
Çok iyi bir insan Allah’tan gerçekten onunla tanıştım diye düşünüyorum. Medyum Burak Bey sayesinde yumurta büyüsü bende en güzel şekilde tesir etti çünkü sevdiğim insan bana şu an o kadar aşık ki herhalde rüyamda görsem inanmazdım. Sizin de böyle sonuçlar almanız için Burak beyle görüşmenizi öneriyorum.

Yazar: Büyü Yapmak İstiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir