Zor Günler Geride Kaldı

Beş ay önce sevdiğim kişinin ailesi yüzünden bir türlü evlenememekten ötürü epeyce sıkıntı çektik. Açıkçası sürekli engel çıkardıkları için işimiz arap saçına dönmüştü. Biz de ne yapacağımızı bilemiyorduk ama söz konusu ailesi olduğu için sert bir konuşma da yapılmıyordu. Aslında işi tamamen yöneten ve çıkmaza sokan kişi annesiydi. Hiç susmuyordu ve ortalığı da sürekli karıştırıyordu. Bu yüzden epeyce zaman evlenemedik ve bizim ilişkimiz de yıpranmaya başladı. Ben de bir akrabamdan rica ettim ve güçlü dil bağlama duası yaptırmak için bana iyi bir medyum bulmasını istedim. Sağ olsun beni kırmadı ve hayatımı da kurtardı diyebilirim.
Herkes Çok Seviyor
Beni medyum Burak beyle tanıştırdı ve o gün anladım ki bu kişi sayısız insana yardım etmişti ve çok da seviliyordu. İlk defa şansım bu kadar yaver gitti diye düşündüm. Neyse hemen güçlü dil bağlama duası ile ilgili gerekenleri yaptı ve biz de o günden sonra kısım kısım aileyle aramızı düzelttik. Annesi artık hiçbir şeye karışmıyordu ve bize de ses etmiyordu. Dünyalar benim oldu desem yalan olmaz. Nihayet rahata ermiştim.
Yine Olsa Yine Yaparım
Yani böyle bir sorunum yine olsa yine aynısını yapar, yine medyum Burak beye giderim. Tabi ki başka sorunlarım olursa yine ilk tercihim o olacaktır. Telefonunu bulmakta zorluk çekerseniz hemen yazayım: 0553 371 89 94

Büyü Yapmak İstiyorum
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir