Oğlumu Gelinim Olacak Kadından Kurtarmam Gerekiyordu

Henüz iki yıllık evli de olsalar gelinim öylesine lüks meraklısı biriydi ki her gün dışarılarda geziyor, bakım salonlarında soluğu alıyor ve arkadaşlarına da oğlumun çalışıp kazandığı paraları yediriyordu. Bir hafta sonu komşumun onu bir başka adamla yakalamış olduğunu duyduğumda ne yapacağımı şaşırdım oğlum karısına çok düşkündü asla bana inanmazdı onu kaybedemezdim ama bir çare de bulmalıydım ve kara büyü nedir diye araştırmaya başladım.
Bu Gidişat Değişecekti
Ne yapayım diye düşünürken hocamıza rastladım 0532 367 13 25 nolu telefondan aradım sonra karşıma alıp yaşadıklarımı bir bir anlattım ve kara büyü nedir diye sorguladım bana tek tek açıklayarak anlatan Medyum Olcay hocam ile yapmaya karar verdik gelinimden kurtulmama çok az kaldığını kulağıma fısıldadı. Her günün aksine artık ikisine de zorla iyi davranıyordum kimsenin benden şüphelenmesini akıllarına kötü bir şey getirmesini istemiyordum.
Oğlum Birgün Teşekkür Edecek
Gelinimin suratına her baktığımda aklına geliyordu fakat sindirmeye çalışıyordum az kalmıştı iyi ki kara büyü nedir araştırmasına girmişim. Oğlum kısa zaman da soğuk davranmaya başladığı karısından artık nefret eder hale gelmişti evde kalmıyor sürekli kavga ediyordu birkaç ay sonra da boşamaya karar verdi ve tek celsede kuruş vermeden o kadından kurtuldu. Hocamın sayesinde bir anne olarak mutluluk ve huzura kavuştum herkese görüşmeyi tavsiye ediyorum.

Yazar: Büyü Yapmak İstiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir