Aşk Muskası Yaptırdım Aşırı Mutluyum

Karşılıksız süren bir aşkım vardı. Liseden beridir birini çok seviyordum ama o ne yazık ki beni hiç görmüyordu. Ben aşıktım ama o beni sadece arkadaş olarak kabul ediyordu. Bir gün bu durum değişir diye çok ümit ettim ama onun tavırlarında, hislerinde en ufak bir değişim gözlemlemedim. Aslında umut yoktu çünkü hayatına sürekli başkaları girip çıkıyordu ve bunlar benim gözümün önünde olduğu için inanılmaz acı çekiyordum. Bu durumun sonunu getirmek için aşk muskası yaptırdım ve artık o kişiyle deli gibi bir aşk yaşayan mutlu bir kadın oldum.

İmkansız Diye Bir Şey Yok

Şunu kafanıza sokun; imkansız diye bir şey yok. Yan, hayatta bence her şey mümkün. Sadece doğru yolu takip etmeniz ve tabi ki doğru kararları vermeniz gerekiyor. eğer siz de aşk muskası yaptıracaksanız bu konuda da mutlaka doğru insanla temasa geçmeniz ve sahte medyumlardan uzak durmanız gerekir. Ben işini çok iyi yapan biri olarak tanınan medyum Burak beye gittim ve hayatımı değiştirdi, size de tavsiye ederim.

Karşılıksız Aşkım Sona Erdi

Artık karşılıksız aşk acıları çekmiyorum. Sevdiğim adamın gözlerimin içine bakarak şiirler okumasını dinliyorum. Aşk böcekleri gibiyiz ve gerçekten de çok mutluyuz. Eğer Burak bey olmasa belki ben hala karşılıksız şekilde sevgimi sürdürmeye devam edecektim. 0553 371 89 94 kendisinin resmi numarasıdır, ilgilenirseniz diye ekliyorum.

Büyü Yapmak İstiyorum
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir