Barışma Büyüsüyle Anneme Kavuştum

Merhabalar, ben kaçarak evlenen genç bir bayanım ve bu nedenle ailemi ne yazık ki karşıma aldım. Kaçtığım için ne annem ne babam benimle bir daha konuşmadı. Bu durum evliliğimde de çok mutlu olmamı engelledi çünkü bir tarafım hep eksikti. Bayramlarda bile beni eve almayan ailemle ne yapacağımı bilemedim. Barışmak istiyordum. Tek dileğim beni affetmeleriydi ama ne yapsam da bir türlü çözüm bulamadım. Sonra bir arkadaşım bana medyum Burak ile görüşüp ailem için barışma büyüsü yaptırmamı önerdi.

İlk Başlarda İnanmamıştım

Açıkça söylemek gerekirse ben büyüye filan pek inanmazdım. Hele böyle medyum işleri bana göre hiç değildi ancak o kadar çaresiz durumdaydım ki denemekten ne çıkar diye düşündüm. Zaten kaybedeceğim bir şey kalmamıştı. Ben de arkadaşımdan aldığım medyum Burak beyin kişisel numarası olan 0553 371 89 94’ü arayarak kısaca durumumdan bahsettim. Bana hemen randevu verdi ve görüşmeye gittiğimde bile içime ferahlık gelmişti. Tabi ki sonuç da gerçekten mükemmel oldu.

Ailem Beni Affetti

Yaptırdığım barışma büyüsü sayesinde ailemle aramız yeniden düzeldi. Barıştık ve eski kötü günleri bir daha konuşmamaya karar verdik. O kadar mutluyum ki size anlatamam. Anneme de babama da sanki yeniden kavuşmuş gibiyim. Bu tip konularda benim gibi sıkıntı yaşayan çok insan olduğunu düşündüğüm için size bu satırları yazarak örnek olmak istedim.

Büyü Yapmak İstiyorum
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir