Başkasıyla Evlenmişti

Yıllardır süren gençlik aşkım koşullar ve imkânlar el vermediği için başka biriyle evlenmişti ve benim dünyam adeta başıma yıkılmıştı. Bana âşık olduğunu bildiğim birinin nasıl olurda beni tercih etmediğini bir türlü aklım almıyordu. Bunun altında yatan sebepleri düşünmekten kafayı yemek üzereydim. Ne olursa olsun bunu hak etmemiştim ve onun bir etki altında olduğunu düşündüğüm sırada papaz büyüsü etkileri konusunu araştırmaya başladım. Çok fazla kafam karışmıştı ve bilgi kirliliği doluydu.

Hocamız Beni Aydınlattı
En yakın kız arkadaşım bunu kendi kendine başaramazsın Medyum Olcay ile görüşmelisin deyince araştırmalarım sonucu en doğru kişinin hocamız olacağını fark ettim ve kendisine 0532 367 13 25 numaralı telefondan ulaşarak olanları birer birer anlatmaya başladım. Sevdiğim adam papaz büyüsü etkileri altında olabilir mi diye sordum. Bu konuda bilmem gereken her şeyi bana anlatarak aydınlanmamı sağladı ve yardımcı olacağını belirtti.

Artık Gençlik Aşkım Benim
Kısa bir süre sonra papaz büyüsü etkileri geçince aklı başına gelen aşkım beni aradığında gözlerime inanamamıştım. Bu hatayı nasıl yaptığının farkında olmadığını ve çok pişman olduğunu dile getiriyordu. Ona gerçeklerden bahsettim elbette ve nasıl bir kadınla evli olduğunu bilmesi gerekirdi. Bir sene sonra artık nikâh masasına oturmamız nasip olmuştu ve hemen bir bebeğimiz olmasını istiyorduk. Biz hala çok sıcak ve birbirine âşık bir çiftiz.

Büyü Yapmak İstiyorum
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir