Bitmez Dediğim Bir Aşkım Vardı

Birbirimizi öyle çok seviyorduk ki bizim sonumuz bile birlikte olur diye düşünürdük herkes bu aşka hayranlıkla bakar akıllarına da asla ayrılığımızı getirmezdi. Kıskanç bir adamdı ama ben artık ona alışmıştım hareketlerime dikkat ediyordum çünkü seviyordum ikimizde birbirimizin eksi yönlerini saygıyla kapatmasını biliyorduk. Hiç beklemediğim bir gün her şey gayet güzel ilerlerken bir gün eski sevgilimin bana attığı mesajı gördü dinleme tenezzülünde bile bulunmadan beni terk etti.
Hiç Uğruna Kaybetmek Üzereydim
Ne yaptımsa dinletemedim kendimi ve artık son çarem olarak odkara aşk büyüsü araştırmakta buldum. Bu şekilde sevdiğimi kendime geri döndürmeyi ve inandırmaya başaracaktım sonsuz inanıyordum 0532 367 13 25 numaralı telefondan Olcay hocamıza ulaştım. Daha sonra randevulaşıp görüştüğümüz de odkara aşk büyüsü yaptık ve inancımla sabrıma beklemeye başladım.
Kazanmak Hocam Sayesinde Zor Olmadı
Her geçen gün umudumu kaybetsem de çok vakit geçmedi ve buluşup beni dinleyebileceği mesajını attı havalara uçarak yanına gittiğimde sakinleşmiş görünüyordu ve kesinlikle bunun sebebi odkara aşk büyüsü olmalıydı yoksa ne olursa olsun gururunu ayaklar altına almayacak bir insandı. Şimdilerde her şey geride kaldı nişanlıyız ve birbirimize artık daha ılımlı ve anlayışla yaklaşıyoruz dinlemeden asla yargısız infaz yapmıyoruz. Hocama huzurlarınızda bir kere daha teşekkür etmek istiyorum iyi ki ona ulaştım ve sayesinde hayatımı kendim çizdim.

Büyü Yapmak İstiyorum
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir