Büyü yapmak uzman işi

Sevdiğim kişiyle evlenmek ve onunla aile kurmak istiyordum ama aramızda ne yazık ki ciddi sorunlar vardı ki bunlardan bir tanesi de ailesinin beni istemiyor olmasıydı. Ne yaptıysam ne ettiysem annesi beni bir türlü sevmedi ve asla bu evliliğe onay vermedi bu yüzden sevdiğim insan da ne yazık ki çaresiz kaldı. Kaçmak gibi bir niyetimiz de yoktu çünkü ben buna asla müsaade etmedim. En son çare büyü yapmak gibi geliyordu bana ama tabii ki bu konuda çok bilgim yoktu ve biraz da korkuyordum.
Sevdiğimi kaybetmek istemiyordum
Aslında amacım çok kötü değildi sadece annesine yaptırmak istediğim bir büyü vardı ki bu sayede belki evliliğimize izin verebilir de diye düşünüyordum. Ancak büyü yapmak öyle kolay bir şey değildir bu yüzden doğru bir isim aradım ve arkadaşım bana medyum Burak Bey’in telefon numarasını verdi. Kendisi de annesi için ve bir tanıdığı için daha önce 2 kez görüşme yapmıştı ben de hemen resmi telefon numarası 0553 371 89 94’ü aradım.
İyi ki aramışım
Büyü yapmak konusunda herhangi bir bilgim yoktu ve medyumlardan ilgili herhangi bir tanışıklığım da olmadığı için arkadaşım önerince doğrudan içim rahat bir şekilde kendisi ile görüştüm. Medyum Burak Bey durumunun düzelmesi için bana gerekli yardımlarda bulundu ve inanın bana bir ay sonra annesi benimle görüşmek için eve davet etti. Hayatınızda böyle güzellikler olabileceğine inanıyorum bence mutlaka deneyin.

Büyü Yapmak İstiyorum
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir