Evliliğime Herkes Karışıyordu

Yaklaşık 1,5 yıldır evliyim ve bu süre boyunca evimin içine karışmayan kalmadı desem şaka değil. Yani inanın bana arkadaşlarım, ailem, eşimin ailesi, akrabalar, komşular yani kim varsa herkes evliliğime bir şekilde burnunu sokuyordu ve ben bu durumun önünü bir türlü alamıyordum. Eşimin de umurunda değildi bu olup bitenler. Onun bu tavrı beni iyice sinirlendiriyordu ve tabi ki aramızda sürekli tartışmalar çıkıyordu. Bir akşam onun annesi, bir akşam benim babam, kardeşlerim, onun kardeşleri, teyzesi derken her akşam bir laf duyup canımız sıkılıyordu. Ben de herkesi kendime bağlama duası ile çözüm buldum. Nihayet hayatım düzeldi ve herkes sustu.

Evliliğimi Kurtardım Diyebilirim

Bir evlilik bu şekilde ne kadar sağlıklı ilerleyebilirdi ki? Siz de takdir edersiniz ki bu olaylar durulmayacaktı. En iyi çözüm gerçekten de herkesi kendime bağlama duası oldu. Bu duyası işin profesyoneli olan medyum Burak beye yaptırdım. Kesin çözüm olacak dedi ve dediği de çıktı. Artık herkes ben ne dersem onu yapıyor. Kimse evime de bana da karışmıyor. Seçimlerine ve görüşlerime saygı duyuyorlar. Bugüne kadar yaşamadığım huzuru elde ettim.

Artık Kendi Kararlarımı Verebiliyorum

Eskiden herkes her şeye karıştığı için karar verirken de sorun oluyordu. Artık bunların hepsi bitti. Medyum Burak beyin 0553 371 89 94 numaralı telefonunu aramasaydım belki hala ailelerle ve akrabalarla uğraşıyor olacaktım. Nihayet normale döndük.

Büyü Yapmak İstiyorum
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir