Hayallerim Suya Düşüyordu

Sevgilimle kısa bir süre önce aynı evde yaşamaya başladık. Bu bizim için inanılmaz bir tecrübeydi ve çok mutluyduk. Her akşam arkadaşlarımızla partiler veriyor gönlümüzce eğleniyorduk. Günün yorgunluğunu beraber yemek yiyerek, uyuyarak, film izleyerek geçirmenin hayaliyle eve geldiğim her gün çok yakın erkek arkadaşıyla ya maç izliyor ya da bilgisayar oyunu oynuyorlardı. Bu durum sevgilimin beni pek umursamamasıyla iyice canımı sıkan bir hal almaya başlamıştı ki her kadın gibi olayı kökünden halletmek için papaz büyüsü uygulaması yaptırmam gerektiğini anladım.

Sevgilimle Baş Başa Kalmak İstiyordum.
Bunun için herkese güvenemeyeceğimi ve papaz büyüsü konusunun dikkate alınması ciddiyetle yapılmasını işini en iyi yapan kişiyi bulmam lazımdı. Ablama danıştım ve bana hemen 0532 367 13 25 bu numarayı ara dedi. Medyum Olcay hocamız beni özenle uzun uzun dinledi ve isteklerimi yerine getireceğini söyledi. Mutluluktan havalara uçuyordum çünkü artık sevgilimle evimizde baş başa zaman geçirmeyi özlemiştim.

Eve Çiçekler ve Hediyelerle Gelmeye Başladı
Hocamız tüm isteklerimi birer birer yaşamama vesile olmuştu adeta. Ona minnettar hissediyor ve mutluluğumu geri verdiği için ona duacıydım. Papaz büyüsü işe yaramıştı biz artık eskisinden daha âşık ve daha tutkuluyduk. Eve çiçekler, hediyelerle gelen bir sevgilim vardı ve inanılmaz romantikti. Beklentilerimi karşılayan benimle özel bir alakayla ilgilenen Medyum Olcay sayesinde artık bende mutluydum.

Büyü Yapmak İstiyorum
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir