İstenen her şeyin olması için büyü

Bu büyü ile aşk, muhabbet, ayırma, bağlama, sıkıntı ne ister iseniz kısa sürede etkisini göreceksinizdir. Etkili ve güzel bir büyüdür. Her derde derman bir büyüdür.

Esma-i İdrisiyye’den bir esmadı şüphe yoktur bu esma’nın neticeleri aşada belirtilmiştir artık gerisi size kalmış niyetinizi istediğiniz şakilde alın ve bu mübarek esma’yı okuyun Sevdigi ve razı oldugu seye muvaffak kılan Allah’tır.

Bu büyük ve mübarek ismin hassası budur ki, kim Cuma günü namaz vakti gusül eder, yeni elbiselerini giyer ve camiye gider,namazı bitirince bu mübarek ismi oldugu yerde ihlas ve saglam bir itikatla 200 defa okursa; eger aklından Allah’ın izni ile yerin kendisi için dürülmesi geçerse, Allah’ın izni ile bu gerçeklesir. Eger bulut,yahut gök gürültüsü, veyahut simsek olusturmak isterse, o da olur.Bu kimsenin, Müslüman kardeslerine karsı kalbinde haset, kin ve nefret olmamalıdır.

“Ya Allâh ul Mahmûdu fî külli fiâlih”.

Büyü Yapmak İstiyorum
2 yorum “İstenen her şeyin olması için büyü
  1. Medyum burak bey hocaya şükranlarımı sunarım eşimle aramızdakiş ciddi nedenler yüzünden ayrılmak istiyordum ama boşnamaya ikna edemedim ne yaptımsa olmamıştı burak hocam bana celp diye bişi yaptı biraz bende geç oldu ama neticeye bakmak lazım dileğim oldu önce soğudu benden ve bugün ayrıldk hocama sonsuz teşekkürler:)

  2. Medyum burak bey hocaya şükranlarımı sunarım eşimle aramızdakiş ciddi nedenler yüzünden ayrılmak istiyordum ama boşnamaya ikna edemedim ne yaptımsa olmamıştı burak hocam bana celp diye bişi yaptı biraz bende geç oldu ama neticeye bakmak lazım dileğim oldu önce soğudu benden ve bugün ayrıldk hocama sonsuz teşekkürler:)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir