Kendimi Ne Kadar Düzgün Tutsam Da İnsanlar Kötü

Patronumun yanına çalıştığım yaklaşık 5 sene kadar olmuştur evli bir adamdı ama bana sarkıntılık etmekten olmayacak zamanlarda ince ince laf sokmaktan geri kalmıyordu. Aslında sıkılıyordum ama çok iyi de para veriyordu çıkarsam eğer iş bulmam imkânsız olabilirdi durumum da müsait olmadığı için bırakıp gidemiyordum. Ancak en yakın arkadaşıma açılabilmiştim beni kolayca kurtarabileceğini söyledi ve papaz büyüsü bozma önerdi bildiği bir hoca da olduğunu söyleyince çok sevinmiştim.
Patronum Yaptıklarını Ödemeliydi
Medyum hocamıza 0532 367 13 25 numaralı telefondan ulaştık yaşadıklarımı anlattığımda bana tabi ki hak verdi patronumun işlerini bozmayacak olsa da davranışlarının benden uzaklaşmasını sağlayacak eşine yönelerek evliliğini de kurtarmış olacaktı. Papaz büyüsü bozma yaptıktan sonra tekrardan işime devam ettim sabırla ve yürekten inanarak bekledim.
Herkes Kendi Hayatında ve Çok Huzurlu
Benim işim gayet güzel devam ediyordu eski sulu şakaları yakın el kol hareketleri olmuyordu eşi de gelip gittiğinde daha mutlu görünüyordu çok seviniyordum. Adam neredeyse benden özür dileyecek kıvama gelmişti bende susup kabul etmeli terfi almak için daha da sabretmeliydim. Papaz büyüsü bozma yaptıktan sonra bu değişen hayat beni çok mutlu etmişti bende minnet borcumu başkalarına da hocamın bu kadar profesyonel olmasını anlatmak istedim. Umarım sizinde içinizi kemiren tüm sorunlarınız hocamız sayesinde son bulur.

Yazar: Büyü Yapmak İstiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir