Küs Olan Eşimle Bu dua Sayesinde Barıştım

Aşırı alıngan ve çok da inatçı bir eşe sahibim ki bu durum evliliğimizi çile haline getirdi. Sürekli küsen, darılan, günlerce konuşmayan bir eşe sahiptim. Asla inadını kıramadığım için de bu duruma katlana katlana yılları devirdik. Ama en son büyük bir kavga oldu ki o günden sonra eşim benimle neredeyse bir ay hiç konuşmadı. Bu küslük mevzusu artık o denli uzamaya başlamıştı ki bir an evvel sonu gelsin istiyordum. Küs olan eşle barışma duası yaptırmaya karar verdim. Zaten bu duayı yaptırdığımda eşim bana yine küsmüştü. Resmen çocuk gibi davranıyordu ama bunu söyleyince durum daha da kötüleşiyordu.

Artık Küsmüyor

Medyum Burak bey bana küs olan eşle barışma duası için çok güzel bir yardımda bulundu. Kendisini internet sitesinden bulup eriştim. Durumumu izah ettiğimde hemen çözümü söyleyip bana yapmam gerekenleri iletti. Ben de eksiksiz şekilde yerine getirdim. Yaklaşık altı ay önce yaptırmıştım ve inanın bana o günden sonra bir kez bile eşim bana küsmedi. Artık alınganlığı da geçti. Eskisiyle alakası bile yok. O kadar tatlı bir insan oldu ki anlatması güç.

Eşinizle Barıştırıyor

Eğer eşinile küslük yaşıyorsanız durumu düzeltmenin en kestirme yolu medyum Burak beye ait olan 0553 371 89 94 nolu telefonu aramak olmalıdır. Kısa sürede barışacak ve belki de bir daha benim gibi asla kavga etmeyecek, küsmeyeceksiniz.

 

Büyü Yapmak İstiyorum
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir