Sevdiğime Şirin Görünmek İstiyordum

İki yıldır harika giden bir ilişkim var. Sevgilimle aramda herhangi bir sorunum da yok. Her şey güzel ama ben bir konuda biraz sıkıntılıydım. Yani şöyle anlatayım, mesela bir ortamda gittiğimizde bazen bir kızı görüp ne kadar şirin derdi. Bu sözcüğü çok kullanırdı ama benim için söylediğine daha bir kez bile şahit olmamıştım. Hatta bir gün konuyu açtım ve lafı oraya getirdim. Bana şirin olmadığımı söyledi ve ben de bu yüzden ona şirinlikler yapmaya başladım. Ama ne yapsam beğendiremedim kendimi. Ben de kimseye söylemeden hemen gidip medyum Burak beyle görüştüm ve tabi ki sevgilime karşı şirinlik büyüsü yaptırdım.

Artık Beni Şirin Buluyor

Artık beni şirin buluyor çünkü bu büyü o kadar işe yaradı ki sadece o değil, ilginç bir şekilde çevremdeki herkes beni aynı şekilde şirin bulmaya başladı. Ben ilk başlarda bunun tesadüf olduğunu düşünmüştüm ama hiç de öyle değildi. Her şey gerçekti ve ben de amacıma ulaşmıştım. Medyum Burak bu konuda içimdeki yangını söndürdü diyebilirim.

Siz de Yaptırın

Eğer sevgiliniz veya eşiniz, hatta kayınvalideniz sizi şirin bulmuyorsa bu büyü çok işe yarayacaktır. Bir arkadaşım kayınvalidesiyle arsındaki soğukluğu bu sayede yok etti ve şu an hakikaten çok mutlu. Size de tavsiyem hemen 0553 371 89 94’ü arayın ve Burak beyle görüşüp varsa derdiniz ona uygun büyü yaptırın.

Yazar: Büyü Yapmak İstiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir