Sevdiğimin Adıyla Büyü Yaptırdım

Ben bekar bir kadının beton derecede genç bir yaşa sahibim ama bugüne kadar çok ciddi bir ilişkim olmadı sadece 4 senedir yakın bir aile dostumuzun oğluna deli divane aşık dolaşıyorum. Ona duyduğu sevgiyi bilmeyen kalmadı ama kendisinin haberi olmadı diyebilirim. Zaten benim de pek ilgilendiğini de söyleyemem yalnızca arkadaş olarak arada bir konuşuyoruz o kadar. Bundan 4 ay önce artık beni bu duruma çok üzülen bir komşum bana medyum Burak Bey ile görüşmemi önerdi. Adıyla yapılan büyü sayesinde bu kişiyi kendime aşık edebileceğini söyledi.
Sevdiğimi Kendime Köle Ettim
İlk başlarda açıkçası hiç ihtimal vermedim mi bu işlerden pek anlamadığım için de çok gönüllü değildim ama komşum sürekli ısrar ediyordu. Hiç bırakma ile görüşerek hatta adıyla yapılan büyü sayesinde sevdiğine kavuşan insanlardan örnek verdi. Ben de en azından denemiş olmak için kabul ederek ile medyum Burak beye ait olan 0553 371 89 94 nolu telefon numarasını aradım ve randevu aldım.
Mutluluktan Uçuyorum
Hiç ümidim yoktu ama kendisi ile konuştuktan sonra bir anda kalbim rahatladığını ve gerçekten bu işin olabileceğine inanmaya başladım özellikle adıyla yapılan büyü sonrasında hayatındaki değişiklikleri kendi gözümle gördüm. Aradan 2 hafta geçmişti ki sevdiğim kişi benimle bir konuda konuşmak istediğini söyledi. Buluştuğumuzda da bana karşı hisleri olduğunu benden hoşlandığını eğer kabul edersen ciddi bir ilişki içinde olmayı istediğini söyledi ve ben gerçekten o gün sanki yeniden doğdum diyebilirim.

Büyü Yapmak İstiyorum
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir