Sevdiğimin Aşık Olması İçin Büyü Yaptırmak İstiyorum

Latifeyi meydana getiren isimler; en büyük zikirleri meydana getiren isimlerdir. Bu isimlerle zikre devam eden kimse, istediği bir kimsenin kalbine celp ile tesir eder ve o kişi aşık olur. Ayrıca; Kalp gözü açılır. İSM-İ A’ZAM, bu isimlerin içerisindedir. Kim bu isimlerle gece yarılarında zikre devam ederse, zikrinin karşılığını mutlaka alır. Kim bu isimlerden meydana gelecek olan tecellileri kavrarsa, Cenab-ı Hakk o kimseyi o isimlerdeki tecellilerin zenginliğine sahip kılar. Allahü Teala’ya vasıf olup, O’nunla beraber ve O’nda olmak için bu isimler en büyük zikir vesileleridir. Bu latifeye ait isimler şunlardır:
El-Vehhâb, el-Bâsıt, el-Hayy, el-Kayyûm, en-Nûr, el-Fettâh, el-Basıyr, el-Azîz, el-Vedûd, es-Semîu.

Büyü Yapmak İstiyorum
3 yorum “Sevdiğimin Aşık Olması İçin Büyü Yaptırmak İstiyorum
  1. Daha önce bikaç medyuma hocaya sıkıntımı anlatmıştım hepsi de kesin olur tutar garantili diyerek paramı almadan önce vaatler ettiler. kimisi üç gün dedi kimi bir hafta kimide ay verdi ama sonuç alamadık paramıda geri alamadım boşa gitti derken burak beyle tanıştık gerçekten işini ehli çok profesyonel hizmet veren birisi olduğunu almadım. garanti söz konusu olamaz bu tür işlerde yani insan yaşıyacağı zamanın garantisini veremezken olur kesin tutar diye aç gözlülük yapan sahtekarlara ne demeli. neyseki burak bey böyle biri çıkmadı ümitlerim tükenmişken bana yeniden ümit verdi celbimi yapıp gönderdi Allah ondan razı olsun sabrediyorum okumalarınıda burak bey yapıyor 43 gün oldu ilerlemeler olumlu yönde ve ben sadece taşıyorum üzerimde hiç bir yan etkisini görmedim aksine hayatımın akışı değişti. bunu size kelimelerle anlatamam arkadaşlar yaşamanız gerek. burak beyi kesinlikle tavsiye ediyorum saygılar sevgiler.. 0553 371 89 94

  2. Selamün aleyküm Allah’ın rahmeti üzerinize olsun. Benim eşimle olan ilişkim bitme noktasına gelmişti. Halbuki birbirmizi çok sevip kaçarak evlenmeye aynı yastığa yola baş koyup sözler vermiştik. Fakat bu da Allah’tan gelen birşey bu hayatta insanın başına her an herşey gelebiliyor hemde hiç beklediğimiz bir anda. Benim mesela burak hocayı da bulup onunla çalışmam da kaderin bir parçasıdır. Öncelikler arkadaşlar burak hocam dualar üzerine çalışmalar yapıyor. Bunda inancım sonsuz. Bende bu sayede çalışmaya sorunlarımı çözmeye karar verdim. Burak hocamla celb işlemi yaptık harmura celbi. 14-15 günde haızrladı bana gönderdi bende taşımaya kullanmaya başladım. 26 günde eşim Allah’ın izniyle burak hocamın vesilesiyle döndü. Çok mutluyuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir