Bana domuz yağı büyüsü yapılmıştı

Dört ay önce evinin duvarlarında garip bir yağ ile karşılaştım elimi sürdüğüm de elim yağ içinde kaldı Hatta yıkadığımda bile zor çıktı. İlginç olan aynı şekilde yatağımın kenarlarında da benzer ya örnekleri vardı bir türlü ne olduğunu anlayamadım ama aradan 2 hafta geçtikten sonra çok ciddi bir hastalık hali başladı. Doktora gittik bir türlü tahlillerde bir şey çıkmadı ama ben aşırı derecede hastaydım ve bitkindim. Annem bu yağın domuz yağı olduğunu anladı ve dedi ki birisi sana kesinlikle büyü yaptırmış.
Bana yapılan büyü hasta etti
Tabii ki domuz yağı olduğunu duyunca ve benim de hastalanma ortaya çıkınca annem durumu fark eder fark etmez medyum Burak Bey ile temasa geçti. Kendisi daha önce de medyum Burak Bey ile görüşmüştü ve başka konularda yardım almıştı O yüzden onun resmi telefon numarası olan0553 371 89 94’ü hemen aradık. Evin çeşitli yerlerinde de yine domuz yağı bulduk.
Nihayet her şey normale döndü
Bana bunun kimin yaptırdığını tabii ki Medyum Burak Bey ile görüştüğümde öğrendim ama asıl mesele bunu bir şekilde yok etmek ve etkisini sonlandırmak da o yüzden kendisi bana gerçekten büyük yardımlarda bulundu. Çok zor bir şekilde bozulduğunu biliyorum ama hastalık çok ciddi anlamda artık beni bitirmeye başlamıştı ki Allah’tan o sıralarda Medyum Burak Bey bana yardım etti ve iyileşmeye başladım.

Büyü Yapmak İstiyorum
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir