Sevdiğim kızı aşık etmek için büyü yaptırdım

Çok sevdiğim bir kız arkadaşım vardı ama aramızda sürekli kıskançlık yüzünden tartışma çıkıyordu bu nedenle de yakın bir zaman önce ayrıldık. Sonra kendisiyle görüşüp yeniden bana bir şans versin istedim ama bir türlü ikna edemedim tam tersi benden soğuduğunu söyledi artık bana aşık olmadığını da iletti. Dünya başıma yıkıldı çok acayip kötü günler yaşadım. Bir arkadaşım sevdiğim kızı aşık etmek için büyü yaptırdım demişti aklıma o geldi.
Yeniden barıştık
Bugüne kadar böyle bir ihtiyacım olmadığı için ne yapacağımı zaten bilmiyordum aslında bu konularda çok cahildim. Arkadaşımı arayıp da sevdiğim kızı aşık etmek için büyü yaptırmak istiyorum dedim. Arkadaşım Medyum Burak Bey’in telefon numarasını verdi. Kendisi de büyüyü ona yaptırmış. Vakit kaybetmeden ben de hemen medyum Burak Bey’i 0553 371 89 94’ten arayarak kendisini sıkıntımı ifade ettim ve bana yardımcı olmasını rica ettim.
Sevdiğime kavuşmama yardım etti
ve gerçekten medyum Burak sayesinde şu anda aramızdaki ilişki yeniden başlamış durumda. Kendisi ile görüştükten yaklaşık 3 hafta sonra kız arkadaşım bana geri döndü. Yani çok etkili olduğunu ve çok kısa süre içinde cevap alabileceğinizi söyleyebilirim. Sadece doğru insanla görüşmemiz gerekiyor Bu nedenle siz de mutlaka medyum Burak bey ile görüşün diye öneriyorum. Pişman olmayacak ve sevdiğiniz insana çok kısa süre içinde kavuşacaksınız.

Büyü Yapmak İstiyorum
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir