Sevdiğim kızı kendime bağlama büyüsü işe yaradı

Çok sevdiğim bir bayan var ve bir türlü kendisine evliliğe ikna edemiyordum çünkü bir türlü evlenme isteğimi kabul etmiyordu. Son 6 ayı resmen onu ikna etmek için geçti ama bir türlü başaramadım ben de artık dayanamayıp onu kendime nasıl bağlarım diye düşünmeye başladım. Annemden yardım istedim o da sevdiğim kızı kendime bağlama büyüsü diye bir şey var dedi açıkçası ilk kez duymuştum. Anneme sen bu işi yaparsın dedim gerekirse ben sana her türlü maddi desteği de veririm dedim sağ olsun beni kırmadı ve araştırma yaptı.
Ondan vazgeçmek istemiyordum
Bir komşusundan medyum Burak Bey’in 0553 371 89 94 nolu telefon numarasını almış çünkü kendisi sevdiğim kızı kendime bağlama büyüsü ile alakalı pek çok kişiye yardımcı olmuş. Bana da yardımcı olacağını düşündük ve gün geçirmeden hemen kendisini aradık. Bir erkek olarak böyle şeyler yapmak aslında beni biraz rahatsız etse de çarem kalmadığı için bu duruma izin verdim.
Aşkımı en güzel şekilde yaşıyorum
Sevdiğim kızı kendime bağlama büyüsü yaptırdım gün itibariyle gerçekten o kişi bana daha sıcak ve yumuşak davranmaya başladı. Açıkçası medyum Burak Bey ile görüştüm de bu kadar etkili bir büyü o yaptıracağımı düşünememiştim. Kendisine daha sonra gidip gerçekten teşekkür ettim çünkü 1 ay sonra o kız artık bana bağlanmıştır ve şu anda onunla çok güzel bir nişan töreni yaptık şu anda evlilik hazırlıklarımızı devam ettiriyoruz.

Büyü Yapmak İstiyorum
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir