Sevdiğimi Kaybetmeyi Göze Alamazdım

Öylesine tutku dolu bir aşk yaşıyorduk ki kaybedecek olmak aklımın ucuna bile gelmiyordu ailesine düşkün bir doğu erkeğiydi örf ve adetlerine de çok bağlıydı. Olmayacak işler bizi bulacak ya bir akrabanın kızı ile evlendirecekleri söz konusu oldu ve sevdiğim adam ailesine boyun eğdi. Beni terk ettiğinde bir daha toparlanamam diye düşünüyordum ama yakın arkadaşımın ısrarıyla bu durum elbette ki değişecek ve düzelecekti çünkü geri getirme muskası yaptıracaktık.
Sanırım Olmaz Dediğim Her şey olacaktı
Hocamıza 0532 367 13 25 numaralı telefondan ulaştık ve en yakın tarihe bir randevu aldık geri getirme muskası yaptıktan sonra heyecanla ve içim kıpır kıpır beklemeye başladım sevdiğim bana geri gelecekti ve sonsuza kadar mutluluğu yakalayacaktım sabırla beklemeliydim.
Bir Adım Attı Dünyam Değişti
Bana mesajlar atmaya başlayan eski sevgilim artık yalvarmalara başlamış ve ailesine rest çekip bana gelmeyi teklif etmişti. Azıcık naz da yaparak kabul ettim hep bu anı bekliyordum zaten beni böylesine mutsuzluğa sürükleyen ailesi artık dersini alacaktı. Geri getirme muskası da böylelikle işe yaramış oldu şimdi birlikte düğün hazırlığı yapıyor ailesiyle de asla görüşmüyoruz benim çevrem ve ailem yetiyor. Yuvamızda huzurlu olacağımızdan kuşkum yok sizlere de hocamızı tavsiye ediyor sevdiğinize ulaşmak veya hayatınızın aşkına kavuşmak istiyorsanız mutlaka kapısını çalmanız gerektiğini söylüyorum.

Büyü Yapmak İstiyorum
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir