Sevgilimi Nasıl Geri Dönmeye İkna Ettim?

Arkadaşlar ben genç ve yakışıklı bir erkeğim. İşim gücüm yerinde, çok da sevilen biriyim. Dört yıldır süren bir beraberliğim var. Lisede başlamıştı ve devam etti gitti. Onu çok seviyordum ki hala da seviyorum. İnanın bana bir dediğini iki etmedim ve ne istediyse yaptım. Sesimi bir kez bile yükseltmiş değilim. Açıkçası üzerine titriyordum ama o beni bunlara rağmen bir gün bıraktı gitti. Sıkıldım dedi sadece. Sevgim azaldı dedi. Bu açıklamalar beni mahvetti. Kendimi çok kötü hissettirdi ama onu sevdiğim için yine de yılmadım. Elimden gelen çabayı gösterdim ama inadını kıramadım. Bana geri dönmedi.
Medyum Burak Bey Onu Geri Döndürdü
Bana geri getirme büyüsü yapan medyum Burak bey sayesinde biz yeniden birlikteyiz. Açıkçası içimde hala beni bırakıp gidecek diye bir korku vardı ilk zamanlar ama böyle bir şey olmadı. Artık benim ona gösterdiğim ilgiden fazlasını o bana gösteriyor. Çok iyi anlaşıyoruz ve sevgimiz de her geçen gün artıyor. Ben internetten Burak beye ulaştım ama çok da şanslıydım. Yani kötü insanlara da denk gelebilirdim.
Mutlaka Bir Şans Verin
Büyüye inanmıyorum diye kestirip atmayın ve böyle bir sorun yaşıyorsanız mutlaka medyum Burak beyle görüşüp derdinize çare bulun. Nasıl ulaşacağını bilmeyenler için telefon numarası: 0553 371 89 94 istediğiniz zaman arayın size mutlaka cevap verecektir.

Büyü Yapmak İstiyorum
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir