Yılan büyüsü ilgimi çekmişti

Hepinize selamlar. Bundan bir sene öncesine kadar huzurlu ve güzel bir evliliğim vardı fakat eşim ne yazık ki sonrasında bana yapmadığı eziyeti bırakmadığı için evliliğin bir kâbusa dönüştü. Hem kumar oynuyordu hem her gün kavga çıkıyordu ve özellikle bana şiddet uygulamaya başladığında da zaten aramızdaki sevgi saygı da sona ermişti. Fakat ilginç bir şekilde benim ona olan hislerim bitse de onun bana hisleri bitmemişti. Yani bana hem eziyet ediyor hem de çok seviyordu ben tabii bunu hiçbir zaman inanmadım ama galiba saplantılı bir durum söz konusuydu. Yılan büyüsü yaptırmaya Karar verdim çünkü başka türlü benden ayrılamayacağını düşündüm.
Eşimden böyle kurtuldum
Bu büyü hakkında daha önceden bilgim vardır çünkü yılan büyüsü yaptıran kişiler özellikle birini kendilerinden rahatlıkla soğutabiliyordu ben de bunu eşim üstünde denemek istedim ama büyünün nasıl yapılacağını bilmiyordum. Bana yardımcı olabilmesi için verdim arayışına girdiğinde medyum Burak Beyle görüşmeye karar verdim.
Profesyonel medyum arayanlar okusun
Eşime yılan büyüsü yaptırmak için medyum Burak beyin resmi telefon numarası olan0553 371 89 94’ü aradım ve hemen bu işe giriştik kendisi bana çok yardımcı oldu. Benden asla boşanmayacağını ve beni çok sevdiğini söyleyen eski eşim bu büyü yaptırdıktan sonra artık benden soğumaya başladığını kendisi söylemeye başladı. En sonda da zaten boşanmak istediğini söylediğinde büyüğünün gerçekten tam olarak işe yaradığını da anlamış oldum Hakikaten bu bir olmasa belki de şu an eşimle ne yazık ki işkence dolu günler geçirecektim

Büyü Yapmak İstiyorum
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir