Aşk Büyüsü Kesinlikle Gerçek

Hepinize merhaba benim adım Yasemin üniversite 2. sınıfta okuyorum. Bir senedir aynı sınıfta okuduğunu birine karşı yoğun hisler besliyorum Ama o benim gözümün önünde başkalarıyla çıkıyor hatta o insanlarla kısa süreli ilişkiler yaşayıp hepsinde terk ediyor çünkü sevgiye ve aşka inanmadığını söylüyordu. Tabii ki benim her zaman dertleşip sohbet ediyor o yüzden bana bu tip konuşmalar yaparken değil ufak bir rahatsızlık hissetmiyordu. Oysa ben ona aşıktım öbür türlü söyleyemiyordum o yüzden bir ara aşk büyüsü yapmak nasıl olur diye düşünmeye başladım.
Aşktan Gözüm Bir Şey Görmüyordu
Konu hakkında hiç bir bilgim olmadığı için aşk büyüsü yapmak ile alakalı her şeyi internet üzerinden okumaya başladım. İstediğim şey onun da bana aşık olması benim gibi güzel bir ilişki yaşamak istemesiydi. Tabii ki bu büyünün gerçekten işe yarayacağını bilmiyordum ama okuduğum yorumlarda yaptıran insanlar vardı bende en azından denemek için medyum Burak Bey ile görüşmek istedim. Sade mektuplarda olduğu için kendisi hakkında yapılan yorumlardan yola çıkarak onun doğru kişi olduğuna karar verdim.
Aşkıma Karşılık Buldum
Zaten 0553 371 89 94 nolu resmi telefon numarasından telefonla arayıp görüştüğümde kendisine bana yardımcı olabileceğini karttan inandım çünkü çok samimi ve gerçekten iyi niyetli bir insan olduğunu hemen anlıyorsunuz. Kendisine aşk büyüsü yapmak istediğimi ne yapacağımı bilmediğim söyledim. Ben de görüşerek ne yapmam gerektiğini gayet net bir şekilde anlattı ve o günden sonra hayatındaki değişiklik kesinlikle istediğim şekilde gerçekleşti çünkü şu anda o kişi ile birlikteyiz ve gözü benden başkasını görmüyor.

Büyü Yapmak İstiyorum
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir